O INITO

Nowoczesne biuro rachunkowe

Kompleksowa oferta dla przedsiębiorców

Oferujemy kompleksową ofertę dla firm o różnej wielkości w zakresie prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
W swojej działalności wykorzystujemy nowoczesne systemy informatyczne oraz nowatorskie rozwiązania mające na celu usprawnienie współpracy z klientami. Naszym celem jest realizacja kompleksowych usług rachunkowych – w bezpieczny i niezawodny sposób. Tak, aby nasi klienci nie musieli obawiać się o stale zmieniające się przepisy, kontrole podatkowe i stan ich księgowości. Podstawą naszego działania są rzetelność, terminowość, a przede wszystkim zaufanie, dzięki któremu mamy możliwość rozwoju i doskonalenia.
Podstawa funkcjonowania firmy

Oferta księgowo-kadrowa

To podstawa sprawnego funkcjonowania firmy. Odciążenie pracowników i właścicieli przedsiębiorstw od obowiązku żmudnego, skomplikowanego wypełniania i rozliczania dokumentów księgowych i pracowniczych.
_

Doświadczenie i profesjonalizm

Dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom i znajomości dynamicznie zmieniających się przepisów nasi klienci śpią spokojnie, a ich dokumenty są zawsze aktualne i nie zawierają błędów. Wypracowaliśmy też metody pozwalające na skuteczne zabezpieczenie przetwarzanych danych.
_

Dostępność i wysoki standard usług

W razie potrzeby nasi klienci mogą uzyskać dostęp do wszelkich niezbędnych informacji w zakresie prowadzonych przez nas usług. Wymiana danych odbywa się w dogodny sposób - elektronicznie lub w postaci tradycyjnych dokumentów odbieranych i dostarczanych przez naszego kuriera.
Księgowość

Niezależnie od formy działalności i wielkości firmy służymy pełną obsługą zagadnień związanych z księgowością. Oprócz rozliczania bieżących finansów zajmujemy się wszelkimi innymi formalnościami związanymi z komunikacją na linii przedsiębiorstwo-urząd.

Kadry i płace

Akta osobowe, rozliczenia z pracownikami, zgłoszenia do urzędów i sporządzanie deklaracji potrafią być czasochłonnymi zadaniami. INITO to pewność, że dokumentacja związana z kadrami jest sporządzona na czas i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Księgowość Amazon

Kompleksowa usługa rozliczeń i pomoc dla przedsiębiorców sprzedających przez platformę Amazon w modelu FBA, kontrola limitów zwolnienia dla sprzedaży wysyłkowej w poszczególnych państwach.

Rejestracja i rozliczenia VAT w UE

Nasz pakiet zintegrowanych usług dla sprzedających na Amazon FBA to możliwość rejestracji, rozliczenia podatku VAT w UE i księgowości jednemu partnerowi. Nasi klienci unikają w ten sposób dodatkowych kosztów i oszczędzają czas.

Elektroniczne przesyłanie  dokumentów

Zamiast tracić czas na dostarczanie i odbieranie potrzebnych dokumentów z biura możesz zrobić to automatycznie za pomocą udostępnionego przez nas systemu.

Bezpłatny odbiór dokumentów

Wiemy ile czasu zajmuje prowadzenie przedsiębiorstwa. Nasi klienci korzystają z możliwości przekazania dokumentów naszemu kurierowi. To rozwiązanie pozwoli Klientowi zaoszczędzić czas a my będziemy mogli szybciej przystąpić do pracy z dokumentami. Dla Klientów naszego biura usługa jest bezpłatna!

Czekamy na Ciebie

Skontaktuj się z nami

Powiedź nam jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania względem usług rachunkowości, a my przygotujemy dla Ciebie propozycję.
loading...